Дәрігерлердің жұмыс кестесі

 

1,2-  ЖТД бөлімінің 2020 жылғы маусым айының жұмыс кестесі

 

                № телім

Көшеатауы

Үйнөмері

Телімдәрігері,мейіргері

Лауазымы

Каб.

Дүйсенбі

Понедельник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Подпись

 

1

телім бала дәрігер

 

Абылайхана

 

19,19/1,19/2,19/3,23,25,

25/1,25/2,27/1,27/4,

29/1,29/2

Байжигит            Майраш Байжигитовна

87028829727

Бала дәрігері

Детский врач

 

 

 

 

208

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

16.00-20.00

 

 

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

отпуск с 01.06.2020 года

 

Султанбекова

Кумысжан

Ханапиевна

87016793992

Мейіргері

/

Медсестра

 

 2 
телім бала дәрігер

 

Абылайхана

37,39,39/1,41,

41/1,41/2,43/1

Жакыпбекова Раушан Омирбековна

87011580749

Бала дәрігері

/детский врач

 

 

 

 

208

 

16.00-20.00

 

 

 

12.00-16.00

 

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Куйши Дина

36,36/1,36/2,

36/3,38

Куатова

Гульмира

Шарипулловна

87477506820

Мейіргері

/

Медсестра

 

4 телім

 

 

Абылайхана

 

 

 

17,17,17/119,19/1,19/2,

19/3,23

Данышпан Нина

87016618826

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

204

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

4 телім мейіргері

 

Хасенова

Сания    

Муратовна                  87025886487

Мейіргері

/

Медсестра

 

5 телім

 

Жумабаева

5,6,10,12,12а,14,14/1,

16,18

Закирова

Айгуль

Бердиевна               

877786926467

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

203

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

5 телім мейіргері

 

Абдразакова Маржан 87754140708

 

Мейіргері

/

Медсестра

 

6 телім

Куйши Дина

 

25,25/1,25/2,27.

Усенова

Жанар Куандыковна

 

87473937269

Дәрігер

/

Врач

209

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

б. лист с 01.06.2020

 

 

 

 

 

 

6 телім мейіргері

 

 

 

 

Уркимбаева

Гулшат

87028186123

Мейіргері

/

Медсестра

 

7телім

 

Куйши Дина

 

30,30/1.

Сутдибаева

Айжан

Назарбаевна

87071895411

 

Дәрігер

/

Врач

 

206

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

.

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

7 телім мейіргері

 

 

 

Агабай

 Жайна      87471246366

Мейіргері

/

Медсестра

8 телім

Жумабаева

 

 

 

 

Петрова

7/1,9,9/1,9/2,16

 

 

 

25,31/1

Сутдибаева

Айжан

Назарбаевна

87071895411

 

Дәрігер

/

Врач

 

206

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Мукатаева

Саяжан

Карпыковна

 

87754141796    Доскара

Сапаркуль   87081747312

 

9 телім

Куйши Дина

 

31

 

Кулубекова

Фариза

Сабитовна

87079375607

Дәрігер

 

Врач

 

207

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

9 телім мейіргері

 

Ешенбаева

Балжан

Жанибеккызы

77754710654

Ертисбаева

Айнур

87073086504

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

10 телім

Куйши Дина

23,23/1,23/2.

Сутдибаева

Айжан

Назарбаевна

87071895411

 

Дәрігер

/

Врач

 

206

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

.

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

10 телім мейіргері

 

Тастанбек

Айтолқын

Сәрсенбайқызы

87755327418

 

 

Мейіргері

/

Медсестра

 

11 телім

Абылайхана

 

 

Жумабаева

16,16/1,18,20,20а,20б,

22,26,26/1

2,  12/1-цокольный

Шалкар

Азамат

Галымжанулы

87770413125

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

206

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

 

 11 телім мейіргері

 

Сұндетбай

 Меруерт

 

87029613284

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

 

 

 

12 телім

Кажымукана

 

 

Жирентаева

22, 22/1,26

 

 

20/1,22,22/1

Калаубаев Акторе

Сапарханулы

87026572288

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

204

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

Әлішбеккызы Балауса                                 87075650398

 

Мейіргері

/

Медсестра

13 телім

Абылайхана

 

Манаса

29/1,29/2

 

3/1,

Шалкар

Азамат

Галымжанулы

87770413125

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

206

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

 

13 телім мейіргері

Абдилдаева

Меруерт

87078900760

Мейіргері

/

Медсестра

 

14 телім

Абылайхана

 

 

 

Жумабаева

27/4,28,32/1,32/2,40

(детская деревня)

18/1

Кулубекова

Фариза

Сабитовна

 

87079375607

Дәрігер

 

Врач

 

207

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

 

14 телім мейіргері

Сембаева

Зара Акжановна

87025651878

Дуйсенбаева

Таншолпан

87028722723

 

Мейіргері

/

Медсестра

 

16 телім

Жирентаева

 

 

Петрова

14,16,16/1

 

 

23/1

 

Аргимбаева  Сандугаш Рыспековна

 

87021221718

Дәрігер

/

Врач

209

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

16телім мейіргері

Рыстан Жанерке

87752188744

Мауленова Мейрамкуль

Изатуллаевна

87074247267

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

 

 

 

 

 

21

телім

Петрова

 

 

Жумабаева

28,28/1,30, 30/1, 32,32/1,32/2

11

Аргимбаева  Сандугаш Рыспековна

87021221718

Дәрігер

/

Врач

209

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

21 телім мейіргері

Тенизбавеа

Асель

 Абаевна       87472382813

Мейіргері

/

Медсестра

22 телім

Петрова

 

Жирентаева

23,26,26/1

 

4,4/1,10

Туганбаев

Габит

Асанович

87759568859

 

Дәрігер

/

Врач

 

 

210

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

22 телім мейіргері

Шахобова

Улжалгас

87024823595

 

Мейіргері

/

Медсестра

 

23 телім

Жумабаева

 

 

Кажмукана

1,3/1,5/1,

5/2

 

28

Жолданов Жарылкасын Садвокасович

87475559846

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

203

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

23 телім мейіргері

Назарова Жанар

Пахриддиновна

87750695805 Тулепова

Улжалғас 87076022812

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

 

 

 

 

 

 

24

телім

 

Абылайхана

 

24,25,25/1,

25/2,27/1

Туганбаев

 Габит

 Асанович

87769568859

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

210

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

24 телім мейіргері

Аккулиева

Макпал

Биболовна

87015470908

Мейіргері

/

Медсестра

 

25 телім

Абылай-хана

33,36,37,39

Закирова

Айгуль

Бердиевна               

877786926467

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

203

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

 

 

25 телім мейіргері

 

 

Шокубасова

Бибигуль

Куспековна

87786044898

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

28 телім

Жумабаева

16,16/1

16/2,16/3,16/4

Усенова Жанар Куандыковна

 

87473937269

Дәрігер

/

Врач

209

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

б. лист с 01.06.2020

 

 

28 телім мейіргері

Уркимбаева

Акмарал

87075239090

Мейіргері

/

 Медсестра

 

 

 

 

 

 

 

 

27телім                    

3телім

15телім

 

 

Аязбек Айдана

 

87771992522

Дәрігер

/

Врач

205

Балалар

Детский

10.00-1200 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

 

3 телім мейіргері

27телім мейіргері15телім мейіргері

 

Накибова

Аягоз

87755123393

Таукелова               Динара    87028581556                          Тлеубергенова Дания                   7784785371

Мейіргері

/

 Медсестра

 

 

 

 

 

 

 

 

 

       График приема  врачей  на июнь  2020г  ВОП- 3  (п. Железнодорожный)

 

№ участка

ФИО сотрудника

Адреса

кабинет

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

17

ВОП: Жанхожаева Айжамал Абдрахмановна                                  Медсестры:
Өміртай Ақбота Өміртайқызы

1.Маяковского 1,2,3,4,8,9,10,4А,5А
2. Торекулулы (Вокзальная) 1-28
4. Екибастуз 1-27
5. Ащысай 1-8
6. Мехколонна 56
7. Чубары 1-10

202

16.00-20.00

16.00-20.00

08.00-12.00 (день здорового ребенка)

12.00-16.00

08.00-12.00

18

ВОП:Жанхожаева Айжамал Абдрахмановна
Медсестра:Матис Екатерина Борисовна

1. Керегетас 15/1,16,16/1,18
2. Мусабаева 1-15
3. Аубакирова 1-25
4. 101 разъезд 1-4
5. Жабаева 13-100

202

16.00-20.00

16.00-20.00

08.00-12.00 (день здорового ребенка)

12.00-16.00

08.00-12.00

19

ВОП:Жаладдинов Шаймурат Шахисламович
Медсестра: Әскербек Әігерім  Доланова Анар Даировна

1. Бирлик1-31
2. В/часть  1- 5
3. Казгерстрой  96
4. Новостройка 54,54/1

202

12.00-16.00 

12.00-16.00 

12.00-16.00  (день здорового ребенка)

16.00-20.00

16.00-20.00

20

ВОП:Апашова Сандугаш тогжановна
Медсестра:
Шахаб Жансая

1. Акжар 1-25
2. Горького 1-17б
3. Кокжазык 1-18
4. Актасты 1-37/1(Абая)

202

08.00-12.00

08.00-12.00

16.00-20.00  (день здорового ребенка)

08.00-12.00

12.00-16.00

29

ВОП:Жаладдинов Шаймурат Шахисламович
Медсестра: Әскербек Әігерім  Доланова Анар Даировна

1. Иманак 1-28/1
2. Шалкар 1-26
3. Косколь 1-6/1
4. Орбулак 1-12
5. Жабаева 1-12/2
6. Маяковского 5,6,7

207

12.00-16.00 

12.00-16.00 

12.00-16.00 (день здорового ребенка)

16.00-12.00

16.00-20.00

                                                                                                                 

 

Мамандандырылған көмек ,зертханалық-диагностикалық зерттеу және әлеуметтик-психологиялық көмек бөлімшесі маусым айы 2020  жылғы  жұмыс кестесі  

 

 

Аты-жөні

лауазымы

кабинет

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

КДЛ

Абдрахманова

Бахытжан Ермекбаевна

Дәрігер

115

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

 

 

Тайтилиева Кульзипа Боранбаевна

 

лаборант

115

10.40-18.00

10.40-18.00

10.40-18.00

10.40-18.00

10.40-18.00

1-ші

 

 

Сейтенова Дарига

Киканбаевна

лаборант

115

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

2-ші

 

Жокижанова Гульсум

 

лаборант

115

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

14.00-18.00

 

 

Карагизова Гаухар Сабитовна

 

лаборант

115

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

3-ші

 

Джаксылыкова

Марал

оператор

115

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

ЭХО КГ

 

Маломанова Назира

Тыиштыковна

 

Дәрігер

112

 Жұма сайын сағат 16.00-18.00

 

УЗД

Курмангалиева Жанна

Советовна

 

Дәрігер

112

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

 

УЗИ( молочная железа)

Галым Махабат

Сарбаевна

 

Дәрігер

112

 

                                 08.00-12.00-сенбі сайын

УЗИ сосудов

Абаева Айман Бекетовна

 

Дәрігер

112

17.00-20.00

 

17.00-20.00

17.00-20.00

17.00-20.00

17.00-20.00

 

 

УЗИ 

Грицак Лидия

Ивановна

 

Дәрігер

112

13.00-17.00

08.30-14.00

13.00-17.00

08.30-17.00

08.30-14.00

 

Кардиолог

Маломанова Назира

Тыиштыковна

Дәрігер

211

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

16.00-18.00

 

 

Кардиолог

Билялова Самал Биляловна

Дәрігер

211

11.30-17.30

09.00-15.00

11.30-17.30

09.00-15.00

11.30-17.30

 

Хирург

Амангельді  Мирас Серікұлы

 

Дәрігер

103

08.00-15.30

08.00-15.30

08.00-15.30

08.00-15.30

08.00-15.30

3-ші

 

Ангиохирург

Бекбосын Асхат

Жунусович

 

қан тамырлар хирургі

102

 

17.00-18.00

 

17.00-18.00

 

 

Хирург детский

Мирзасалиев Хуррииятжон Мамуржанович

Балалар дәрігері

102

1,3,8,,11,12,17,19,25,26,30 маусым сағат 16.00 – 18.00

6,27 маусым 09.00 – 11.00 сағ

 

Хирург детский

Нурмахан Акбота

Балалар дәрігер

103

2,4,5,9,10,15,16,18,22,23,24,29  маусым,  сағат 15.00-18.00

13 маусым сағ 09.00-11.00

 

ортопед-травматолог

детский

Байназаров Олжас Корганбекович

 

 

Балалар дәрігері

102

1,5,8,12 маусым  08.00-10.00 сағ

 

 

 

проктолог

Дюсембаев Дамир Нурланович

Дәрігер

222

Дүйсенбі, сейсенбі, бейсенбі сағат 16,00-18,00

Понедельник, вторник, четверг прием с 16.00-18.00

 

Травматолог

Шарденбаев Канат Толебаевич

Ересек дәрігері

102

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

2-ші

Отоларинголог

 

Конырбаева Шынар Шоканаевна

Ересек дәрігері

202

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

 

 

Байгуатова Алтынай Гамаровна

Мейіргер

202

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

1-ші

Окулист(взрослый прием)

Бижанова А.С.

Дәрігер

118

15.00-19.30

15.00-19.30

15.00-19.30

15.00-19.30

15.00-19.30

 

 

Жусупова Гуляим

Зиятовна

Мейіргер

118

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

3-ші

Окулист детский

Оспанова Маржан Жолдасбаевна

Балалар дәрігері

118

15.00-18.00

15.00-18.00

    -------------

15.00-18.00

09.00-15.00

 

Маммолог

Жагипаров Мурат Каппасович

дәрігер

118

 

16.30-19.00

 

16.30-19.00

 

 

16.30-19.00

 

 

Онколог

Карагизов Ербол Болатжанович

 

дәрігер

113

 

17.00-19.00

 

17.00-19.00

17.00-19.00

-

 

Аккужинова Райхан

Сериковна

Мейіргер

 

113

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

16.00-18.00

 

Эндокринолог

 Аяганова Асия

Кутюрбаевна

дәрігер

214

08.00-11.30

08.00-11.30

08.00-11.30

08.00-13.00

08.00-11.30

 

 

Дерматолог

Мырзабекова Зарина Карбаевна

 

дәрігер

118

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

3-ші

Невропатолог

Балтабек Аяна Саяновна

 

дәрігер

222

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

2-ші

Невропатолог

 

 

Куанышева Гульнур Куанышевна

 

Балалар дәрігері

222

Еңбекке жарамсыз парағы (больничный лист )

Гематолог

Кадір Гүлназ Сабитқызы

 

 

6,20,27 маусым  09.00-15.00 сағат ( сенбі)

Рентген бөлмесі

 

Фахрутдинов  Равиль

Рафхатович

 

Рентгенолог  дәрігері

109

8.00-13.45

8.00-13.45

8.00-13.45

8.00-13.45

8.00-13.45

 

 

Апенова Мархаба Тукеновна

Рентген лаборант

215

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

2-ші

Рентген бөлмесі

 

Жусупова Майра

Джапсырбаевна

 

Рентгенолог  дәрігері

109

08.00-13.45

08.00-13.45

08.00-13.45

08.00-13.45

08.00-13.45

4-ші

 

Татин Ерлан Халельевич

 

Рентген лаборант

109

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

 

 

Рыспаева Орал Маликжановна

Рентген лаборант.

109

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

3-ші

 

Косбармакова Орынкуль

Рентген лаборант

109

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

3-ші

 

Дюсекеева Роза Сапаргалиевна

мейіргер

119

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

4-ая

Гастроэнтеролог

 

Назарова Акмарал Аманкосовна

 

дәрігер

214

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

09.00-12.00

 

Уролог

 

Ниязбаев Талгат Тулешевич

 

дәрігер

113

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

 

Терапевт (прием беременных)

Абдуаева Айжан

Аманкелеровна

 

дәрігер

222

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

3-ая

ЭКГ кабинеті

 

Диханбаева Каракоз Альмагамбетовна

мейіргер

219

08.00-17.30

08.00-17.30

08.00-17.30

08.00-17.30

08.00-17.30

4-я

Пульмонолог

Мукушева Жанат Газизовна

 

дәрігер

214

Еңбекке жарамсыз парағы (больн.лист)

 

 

 

 

 

ФГДС

Джанглышев Жангали Ергалиевич

 

дәрігер

40-ст.

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

 

ФГДС

Баймендина  Асия

Богенбаевна

мейіргер

40-ст.

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

 

Спирография

Баймендина Асия

Богенбаевна

 

мейіргер

40-ст.

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

 

Фтизиатр взрослый

Садикова Клара Пахвашевна

дәрігер

107

 

13.00-16,30

08.00-11.00

профдень

 

 

Фтизиатр

детский

Абдырахманова Кульзада

 Курамысовна

 

дәрігер

107

 

14.00-18.00

_______

проф.день

14.00-18.00

------------

 

реабилитолог

Жандаев Жанат Кубайдоллаевич

40-станция

 

 

17.00-19.00

 

17.00-19.00

09.00-11.30

 

ЗОЖ

Орынбасар Гульжанат Кудайбергеновна

дәрігер

223

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

4-ші

Әлеуметтік қызметкер

Мелдеш Бибінұр Ғаниқызы

Әлеуметтік қызметкер

223

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

Әлеуметтік қызметкер

Смагулова Айгуль Халыковна

Әлеуметтік қызметкер

223

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

Әлеуметтік қызметкер

Махметова Аруна

Әлеуметтік қызметкер

223

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

психолог

Курмангужина Гульнар Адильхановна

психолог

223

08.00-16.00

13.00-19.00

08.00-16.00

13.00-19.00

08.00-16.00

 

психолог

Аманова Айдана Кайраткалиевна

психолог

223

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

психолог

Куатбекова Зульфия Зейнулловна

психолог

223

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00