График работы

1,2-  ЖТД бөлімінің 2022 жылғы маусым айының  жұмыс кестесі

          № телім

Көше атауы

Үй нөмері

Телім дәрігері, мейіргері

Каб.

Дүйсенбі

Понедельник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

 

 

1

телім

 

Абылайхана

 

19, 19/1, 19/2, 19/3, 23, 25, 25/1, 25/2, 27/1, 27/4,

29/1, 29/2

Жакыпбекова

Раушан

Омирбековна

87011580749

Султанбекова

Кумысжан

Ханапиевна

87016793992

 

 

 

 

210

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 2
телім

 

Куйши Дина

 

 

Абылайхана

36, 36/1, 36/2,

36/3, 38

36, 36/1, 36/2,

36/3, 38

 

 

37,39,39/1,41,

41/1,41/2,43/1

Жакыпбекова

Раушан

Омирбековна

87011580749

Куатова Гульмира

Шарипулловна

87477506820

 

 

 

 

210

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

3

телім

Куйши Дина

 

35,37,39,39/1

Байтұрсын

ЕрқанатБақытжанұлы

Балабек Нұрлыбек

87074193007

210

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

4 телім

 

 

Абылай

Хана

 

Жансугурова 4/1

 

 

 

17,17,17/1 19,

19/1, 19/2, 19/3,23

 

Картобаева

Зарина Сериковна

87078448412

Мукашева Асемгул

87055113166

222

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00 

 

 

 

5 телім

 

Жумабаева

5, 6, 10, 12, 12а, 14, 14/1, 16, 18

Баулы

 Меруерт

Мұратқызы

87751535455

Жанахметова Шынар

87009802616

 

 

 

 

203

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

 

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

 

 

6 телім

Куйши Дина

25, 25/1, 25/2, 27.

 

 

 

Жұмағали

 Еркем Жангельдинқызы

87079482318

 

Серикжанқызы

Айсулу

87475261480

206

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый 

 13.00-15.00

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослы

  13.00-15.00

 

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый

  13.00-15.00

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый 

 13.00-15.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00 

 

 

7телм

 

Куйши Дина

 

30, 30/1.

 

 

 

Орманбеков

Ескендирбек

Ануарбекұлы

87026101296

 

Сейітқасым

Перизат

87475693026

 

206

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

.

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 
 

8 телім

Жумабаева

 

 

 

 

Петрова

 

7/1, 9, 9/1, 9/2, 16

 

 

 

25, 31/1

Муханбет Серикхалый

87473415013

 

Мукатаева Саяжан

Карпыковна

87754141796

Әбділман

Еркебулан

87006892529

 

219

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

12.00-14.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

12.00-14.00

  

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

12.00-14.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

12.00-14.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

12.00-14.00

 

 

9 телім                 

Куйши Дина

 

31

 

КасабековаМеруерт

Ертайқызы

87714300779

Ауесханова Айгерім

87053221555      

 

204

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

  14.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.0

 

 

 

 

 

10 телім

 

 

Куйши Дина

23, 23/1, 23/2.

 

Саденова

Айгул

Пирназаровна

87753333530           

 Дуйсенова Акерке Бакытжановна

87058084511

 

219

Балалар

Детский

14.00-16.00

Ересек

Взрослый

  16.00-18.00

Балалар

Детский

14.00-16.00

Ересек

Взрослый  

16.00-18.00

Балалар

Детский

14.00-16.00

Ересек

Взрослый  

16.00-18.00

 

Балалар

Детский

14.00-16.00

Ересек

Взрослый 

 16.00-18.00

 

Балалар

Детский

14.00-16.00

Ересек

Взрослый 

 16.00-18.00

 

 
 

11 телім                           

Абылайхана

 

 

Жумабаева

16, 16/1, 18, 20,20а,20б, 22, 26,26/1

 

2,  12/1-цокольный

 

Толеухан

Темірлан

Даниярұлы

870766245885

 

Романова

Нурслу

87479205097

 

 

 

205

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

.

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

 

 

12 телім

Кажымукана

 

 

Жирентаева

22, 22/1,26

 

 

 

20/1, 22, 22/1

Сегізбаев Дархан

Батырбекович

87027215456

Кекілбек

Гулвира

87471640669

 

 

204

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00            

 

 

 

13 телім

Абылайхана

 

Манаса

29/1, 29/2

 

 

3/1

 

Абилдаева Ултусын Бейсенбаевна

87783442441

 

Тенизбаева

Асель

Абаевна

87472382813

 

 

 

206

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-16.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-16.00

 

 

 

 

 

14 телім

Абылайхана

 

 

 

Жумабаева

27/4, 28, 32/1, 32/2, 40 (детская деревня)

 

18/1

 

 

Жарылкасын

Әсел

Мырзақасымқызы

Сембаева

 Зара

Акжановна

87025651878

 

209

 

 

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

 Ересек

Взрослый

13.00-15.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

13.00-15.00

 Ересек

Взрослый

15.00-17.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18,00-20.00

 

 

 

 

 

 

 

15 телім

Куйши Дина

Абылай Хана

36,36/1,36/2,

36/3,38
 

39/1,41,41/1

41/2,43/1

Азатбекова Диана

Бегзадовна

87751618961

Тлеубергенова Дания Сериковна

87784785371

205

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

14.00-16.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

  08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый  

08.00-10.00

 

16 телім                   

Жирентаева

 

 

Петрова

 

14, 16, 16/1

 

 

23/1

 

Айязбек Айдана

87771992522

 

Мауленова Мейрамкуль Изатуллаевна 87074247267

209

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

  14.00-17.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-17.00

 

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый 

 08.00-11.00

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый

  13.00-16.00

 

 

21

телім                   

Петрова

 

 

Жумабаева

28, 28/1,30, 30/1, 32, 32/1, 32/2

11

 

Ташматова Юлдуз

Юлчивайкизи

87079134874

 

Тоқтар Жанар

87475281416

221

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-19.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-19.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-19.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-19.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-19.00

 

 

 

22 телім                   

 

 

Петрова

 

Жирентаева

23,26,26/1

 

4,4/1,10

Абилдаева Ултусын Бейсенбаевна

87783442441

 

 Базарбек Нурсулу

87004508300

 

222

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

  14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-16.00

 

  

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-16.00

 

 

23 телім                   

Жумабаева

 

 

Кажмукана

1,3/1,5/1,

5/2

 

28

 

Толеухан

Темірлан

Даниярұлы

870766245885

 

Нурсеитова Майра Сексенбайқызы 87471265256

 

 

 

205

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

24 телім                   

 

Абылайхана

 

 

 

 

 

24,25,25/1,

25/2,27/1

 

Айязбек Айдана

87771992522

Ташимбет Улдана

87012826060

 

 

 

209

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-17.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-17.00

 

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

 Ересек

Взрослый

08.00-11.00

 

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый 

 13.00-16.00

 

 

 

 

 

 

25 телім                   

Абылай-хана

33,36,37,39

 

 

Баулы Меруерт

Мұратқызы

87751535455

Шокубасова Бибигуль

Куспековна

87786044898

 

 

 

203

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00.

 

 

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

Балалар

Детский

15.00-17.00

 Ересек

Взрослый

17.00-20.00

 

27

телім

 

Манаса

 

6,6/1,8,9,11/1

 

Жаманкулова Райхан Абусалимовна

Таукелова Динара

87028581556

205

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-16.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-16.00

 

 

28 телім                   

Жумабаева

16,16/1

16/2,16/3,16/4

 

Жұмағали

 Еркем Жангельдинқызы

87079482318

Тенизбаева

Асель

Абаевна

87472382813

 

206

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый 

 13.00-15.00

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый 

 13.00-15.00

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый  

13.00-15.00

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый 

 13.00-15.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

  08.00-10.00

 

 
                       

 

 

 

3-  ЖТД бөлімінің 2022 жылғы  шілде айының   жұмыс кестесі

График работы отделения ВОП-3 на июль месяц

            № телім/

№ уч.

Көше атауы

Үй нөмері/

Наименование улицы и № дома

Телім дәрігері, мейіргері/

Врач/ медсестра

 

Лауазымы/

должность

Каб.

Дүйсенбі/

Понедельник

Сейсенбі/

Вторник

Сәрсенбі/

Среда

Бейсенбі

Четверг/

Жұма/

Пятница

 

17

телім

 

1.Маяковского 1,2,3,4,8,9,10,4А,5А
2. Торекулулы (Вокзальная) 1-28
4. Екибастуз 1-27
5. Ащысай 1-8
6. Мехколонна 56
7. Чубары 1-10

 

Кұрманбекова

Зульфия

Тиллаханқызы

 

Мырзаханова Галия

87711802139

Өміртай Ақбота

87764368562

Дәрігер

Врач

 

 

 

 

Мейіргер

Медсестра

 

 

 

 

202

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

  

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

18
телім

Керегетас 15/1,16,16/1,18
2. Мусабаева 1-15
3. Аубакирова 1-25
4. 101 разъезд 1-4
5. Жабаева 13-100

 

 

Кұрманбекова

Зульфия

Тиллаханқызы

 

Смагулова Мадина Айтпаевна

87764971403

Дәрігер

Врач

 

 

 

Мейіргер

Медсестра

 

 

 

 

202

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

19 телім

 

1. Бирлик1-31
2. В/часть  1- 5
3. Казгерстрой  96
4. Новостройка 54,54/1

 

Мұрзатаева Мөлдір Серікқызы

87073142493

Ахметжанова

Айдана

Дәрігер

Врач

 

 

 

Мейіргер

Медсестра

 

203

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

  

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

20 телім

 

1. Акжар 1-25
2. Горького 1-17б
3. Кокжазык 1-18
4. Актасты 1-37/1(Абая)

 

Айтуған

Марат Абайұлы

87786357677

Шахаб Жансая

Артықбайқызы

87756495893

Дәрігер

Врач

 

Мейіргер

 

Медсестра

 

 

 

203

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

  08.00-10.00

 

 

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

      Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

  08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

29 телім

1. Иманак 1-28/1
2. Шалкар 1-26
3. Косколь 1-6/1
4. Орбулак 1-12
5. Жабаева 1-12/2
6. Маяковского 5,6,7

 

 

Тұрсынбек Ұлбала

Ақылбекқызы

                                      Токеш Асемгуль

7075448552

Мұса Ақерке

87752014348

Дәрігер

Врач

Мейіргер

Медсестра

203

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

  08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

Акушер-гинекологтардын шілде айынын жұмыс кестесі

 График работы акушер-гинекологов на июль месяц

каб.

Дәрігерлердің аты-жөні/ Ф.И.О. врача

Учаскенің нөмері/

номер участка

Қабылдау уаыты/

Время приема

225

Абубакирова

 Гульбану

Трусматовна

4,8,9,12,13,14,23,24,25,27,28

08.00-13.00 (жүкті/ әйелдер)

226

Алдуашова

 Гульжамал

Мейрбековна

3,56,7,10,11,15,16,21,22

 

14.00-19.00 (жүкті/ әйелдер)

40-ст

Алдуашова

 Гульжамал

Мейрбековна

17,18,19,20,29

11.00-13.00 (жүкті/ әйелдер,гинекология)

226

Жанабекова

Карлыгаш

Сырлыбаевна

4,8,9,12,13,14,23,24,25,27,28,

3,5,6,7,10,11,15,16,21,22

08.00-14.00 ( гинекология)

  

Қалпына келтіретін келтіретін және оңалту бөлімшесі

Отделение восстановительного лечения и реабилитации

шілде айының жұмыс кестесі

Аты-жөні/ Ф.И.О.

Лауазымы/

должность

Каб.

Дүйсенбі/

понедельник

Сейсенбі/

вторник

Сәрсенбі/

среда

Бейсенбі/

четверг

Жұма/

пятница

Сенбі/

суббота

Борисюк Наталья Владимировна

реабилитолог

Кудайб 28

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

4-ші

8.00-14.00

Ахметова Сираж Аскаровна

дәрігер

40-ст

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

4-ші

8.00-14.00

Сулейменова Алтынай Ыбраевна

дәрігер

213

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

Абишева Капура Николаевна

дәрігер

213

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

Алимова Сара Касеновна

дәрігер

213

 

 

 

 

 

Еңбек демалысы/

отпуск

Абишева Кымбат Мажановна

дәрігер

213

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

Абильханов Данияр

Талгатовыич

массажист

Кудайб 28

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

 

Матакбаев Артур

Нажмиденович

массажист

Кудайб 28

14.00-20.00

 

14.00-20.00

 

14.00-20.00

 

14.00-20.00

 

14.00-20.00

 

 

     

 

 

 

 

Хасенова Салтанат Тасболатовна

массажист

Кудайб 28

08.00-14.00

 

08.00-14.00

 

08.00-14.00

 

08.00-14.00

 

08.00-14.00

 

 

Ахметова Айнура Тулеутаевна

 

Кудайб

28

 

12.00-20.00

08.00-16.00

12.00-20.00

 

08.00-16.00

12.00-20.00

 

08.00-14.00

Дюсембина Зура Иватулловна

Физиокаб мейіргері

Кудайб 28

08.00-16.00

14.00-20.00

09.00-16.00

14.00-20.00

08.00-16.00

14.00-18.00

Шапарь Валентина Николаевна

ЛФК

Кудайб 28

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

4-ші

Исильбекова Куралай

Алексеевна

Физиокаб. мейіргері

Кудайб 28

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-14.00

 

  

Мамандандырылған көмек ,зертханалық-диагностикалық зерттеу және әлеуметтік-психологиялық көмек бөлімшесінің шілде айының   жұмыс кестесі  

График  работы Отделения лабораторной диагностики и специализированной помощи на июль месяц

 

Аты-жөні/Ф.И.О. специалиста

лауазымы/должность

Каб.

Дүйсенбі/

понедельник

Сейсенбі/вторник

Сәрсенбі/

среда

Бейсенбі/

четверг

Жұма/

пятница

Сенбі/

Суббота

КДЛ

Абдрахманова

Бахытжан Ермекбаевна

Дәрігер

115

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

 

УЗИ

 

Есембекова Ардак Ерхалиевна

Дәрігер

121

Еңбек

демалысы

отпуск

 

 

 

2-4ші

08.00-16.00

     

 

 

 

 

УЗИ

Калабаева Жанар Шуленовна

 

Дәрігер

121

08.00-13.00

 

08.00-13.00

 

08.00-13.00

 

08.00-13.00

 

08.00-13.00

 

1,3 ші

08.00-16.00

УЗИ 

Грицак Лидия

Ивановна

 

Дәрігер

223/1

 

11.30-15.00

11.30-15.00

11.30-15.00

 

11.30-15.00

11.30-15.00

 

16.00-20.00

Кардиолог

Билялова Самал Биляловна

Дәрігер

223

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

 

2-ші

09.00-14.00

Кардиолог

Сагирова Замира Калибековна

Дәрігер

223

12.00-18.00

12.00-18.00

12.00-18.00

12.00-18.00

12.00-18.00

1-ші

08.00-14.00

 

хирург

Аманов Серик Балтабекович

Дәрігер

102

 

 

 

 

 

09.00-11.00

хирург

Нурушева Гаухар Келдыбаевна

Дәрігер

102

08.00-18.00

13.00-17.30

08.00-17.30

08.00-17.30

13.00-17.30

4- ші

11.00-18.00

Хирург

Джанканова Диана Салаваткызы

Дәрігер

102

17.30-20.00

17.30-20.00

17.30-20.00

17.30-20.00

17.30-20.00

 

 

 

 

 

 

 

проктолог

Джанканова Диана

Дәрігер

102

 

 

 

 

 

09.00-14.00

хирург

Мирзасалиев Хурриятжон Мамуржанович

Балалар дәрігері

103

 4,5,8,11,12,14,19,21,22,25,26,28 шілде/ июль  16.00-18.00

 

 

 

ангиохирург

Адылханов Фархад

Тасболатович

Дәрігер

102

Сейсенбі/ бейсенбі (вторник/ четверг) 17.00-19.00

Травматолог-ортопед

Баратов Сұлтанбек

Ұлықбекұлы

Балалар дәрігері

103

 

 1,4,7,11,13,18,21,25,28  шілде/ июль  15.00-17.00

 

Травматолог-ортопед

Шерматов Мұқағали

Құдіретілләұлы

Ересектердәрігері

103

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

 

отоларинголог

Конырбаева Шынар

Шоконаевна

Балалар дәрігері

202

Еңбек

демалысы

отпуск

 

 

 

 

отоларинголог

Конырбаева Шынар

Шоконаевна

Ересек дәрігері

202

Еңбек

демалысы

отпуск

 

 

 

 

Окулист

Бижанова Айгерим Султановна

Ересек дәрігері

118

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

16.00-20.00

13.00-17.00

Окулист

Косбармакова

Перизат Ахметовна

Ересек дәрігері

118

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

 

Окулист

Косбармакова

Перизат Ахметовна

Балалар дәрігері

118

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

10.00-16.00

3- ші

08.00-14.00

 

 

 

 

Маммолог

Жагипаров Мурат Каппасович

дәрігер

220

,Еңбек демалысы/трудовой отпуск

Онколог

Тукубаева Дидар Мейрамхановна

 

дәрігер

220

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

гематолог

Сарханова Айзада Зейновна

дәрігер

217

 

 

 

11.00-15.00

 

 

эндокринолог

Ерназарова Еркежан

Нурлыбекқызы

дәрігер

119

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

3- ші

08.00-16.00

пульмонолог

Аргимбаева Сандугаш

Рыспековна

дәрігер

40-ст

09.00-11.00

09.00-11.00

09.00-11.00

09.00-11.00

09.00-11.00

 

Дерматолог

Богатырева Ольга Александровна

дәрігер

221

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

 

Невропатолог

Омарова Акмарал Әмірханқызы

Балалар дәрігері

220

14.10-16.10

14.10-16.10

 

 

 

 

неропатолог

Куанышева Гульнур Куанышевна

Балалар дәрігері

220

 

16.30-19.00

 

16.30-19.00

 

 

невропатолог

Шалегеева Айгуль Танибергеновна

дәрігер

227

Еңбек демалысы

 

отпуск

 

 

 

 

невропатолог

Тлеулесова Жанагуль Онгаровна   

дәрігер

221

4,5,7,11,12,14,18,19,21,25,26,28 шілде/ июль  17.00-20.00

 

ФГДС

Нурушева Гаухар Келдыбаевна

дәрігер

40-ст

 

08.00-12.00

 

 

08.00-12.00

09.00-14.00

 

ФГДС

Борамбаев Иззат

Ульфатович

эндоскопист

40-ст

Еңбек демалысы

 

 

отпуск

 

 

 

 

 

 

 

гастроэнтеролог

Назарова Акмарал Аманкосовна

Ересек дәрігері

207

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

3- ші

08.00-16.00

гастроэнтеролог

Назарова

 Акмарал

 Аманкосовна

Балалар дәрігері

207

13.30-15.00

13.30-15.00

13.30-15.00

13.30-15.00

13.30-15.00

 

инфекционист

Искакова Гульнар Досболовна

Ересек дәрігері

118

10.00-13.00

 

10.00-13.00

 

 

10.00-13.00

 

10.00-13.00

 

10.00-13.00

 

3- ші

08.00-16.00

инфекционист

Искакова Гульнар Досболовна

Балалар

дәрігері

118

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

13.00-16.00

 

уролог

Мустафин Канат Даулеевич

дәрігер

113

08.00-11.00             

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

08.00-11.00

 

Фтизиатр

детский

Матайбаева Алтын Серикжановна

Балалар

дәрігері

40-ст

 

    Еңбек демалысы

отпуск

 

 

 

 

Фтизиатр

Голкина Ольга Николаевна

Ересек дәрігері

40-ст

09.00-13.00

 

 

12.00-16.00

 

 

психолог

Курмангужина Гульнар Адильхановна

психолог

112

13.00-18.00

13.00-18.00

13.00-18.00

13.00-18.00

13.00-18.00

 

Әлеуметтік қызметкер

Смагулова Айгуль Халыковна

Социальн.

работник

013

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

Әлеуметтік қызметкер

Калдаманова Макпал Сарсенбаевна

Социальн.

работник

013

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

Еңбек демалысы/отпуск

Жүкті әйелдерді қабылдайтын терапевт

( терапевт по приему беременных)

Абдуаева

Айжан

Аманкелеровна

Терапевт

беремен-ных

222

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

 

ЭКГ кабинеті

Диханбаева

Каракоз

Алмаганбетовна

мейіргер

223

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

3- ші

08.00-14.00

СМАД холтер

Диханбаева

Каракоз

Алмаганбетовна

мейіргер

223

10.00-11.00

10.00-11.00

10.00-11.00

10.00-11.00

10.00-11.00

 

спирография

Диханбаева

Каракоз

Алмаганбетовна

Мейіргер

223

17.00-18.00

 

17.00-18.00

 

17.00-18.00

 

Стоматолог

Юнусова Роза Аллабердикызы

дәрігер

40-ст

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-15.00