График работы

 1,2-  ЖТД бөлімінің 2024 жылғы Маусым айының  жұмыс кестесі

График работы отделения ВОП-1 и ВОП-2 на Июнь месяц

            № телім

№уч.

Көше атауы /

Наимен.

улицы

Үй нөмері/

№ дома

Телім дәрігері, мейіргері/

Врач/медсестра

Каб.

Дүйсенбі/

Понедельник

Сейсенбі/

Вторник

Сәрсенбі/

Среда

Бейсенбі/

Четверг

Жұма/

Пятница

 

 

1

телім

 

Абылайхана

 

19, 19/1, 19/2, 19/3, 23, 25, 25/1, 25/2, 27/1, 27/4,

29/1, 29/2

Мажиг Гульмира

 

Гульмира Шарипулловна

 

 

 

 

 

210

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

 

 

 2
телім

 

Куйши Дина

 

 

Абылайхана

36, 36/1, 36/2,

36/3, 38

36, 36/1, 36/2,

36/3, 38

 

 

37,39,39/1,41,

41/1,41/2,43/1

Мажиг Гульмира

 

 

м/с Гульмира Шарипулловна

 

 

 

 

 

 

210

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3

телім

Куйши Дина

 

35,37,39,39/1

Жузенова Галия Жолдыбаевна

 

Кудай

берды

улы 28

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

4 телім

 

Абылай

Хана

 

 Жансугурова

 

 

 

17,17,17/1 19, 19/1, 19/2, 19/3,23

 

 

4/1

Танатова Назерке Сапарғалиқызы

 

 

 

 

203

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

   08.00-09.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

  08.00-09.00

 

 

   

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

  15.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

    15.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

   19.00-20.00

 

 

 

 

5 телім

 

Жумабаева

5, 6, 10, 12, 12а, 14, 14/1, 16, 18

Исабеков Тимур Суююндукович (совмещение)

 

 

 

 

 

 

209

Балалар

Детский

10.00-12:00

Ересек

Взрослый  

08.00-09.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый  

19.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

 08.00-09.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

  08.00-09.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

   19.00-20.00

 

 

 

6 телім

Куйши Дина

25,25/1,25/2,27

Нұрахмет Ардақ

 

м/с Айгерим 87785360067

205

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 7 телім

 Куйши Дина

 

Жумабаева

 30, 30/1.

 

16/4

 

 Чиканаев Жаныбек Базарбекович

 

 

Меруерт 87078900760

  

 Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-16.00

 

 

 

 

 Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

210 каб

 Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

   18.00-20.00

 

205 каб

 Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

  18.00-20.00.

 

205 каб

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-16.00

.

205 каб

 

 

 
 

8 телім

Жумабаева

 

 

Петрова

7/1, 9, 9/1, 9/2, 16,16/2

 

 

25, 31/1

Муханбет Серикхали

 

 

Гульшат 87028186123

 

205

Балалар

Детский

16.00-17.00

Ересек

Взрослый

17.00-18.30

 

Балалар

Детский

12.00-13.00

Ересек

Взрослый

  13.00-14.00

 

Балалар

Детский

11.00-12.00

Ересек

Взрослый

09.30-11.00

 

Балалар

Детский

11.00-12.00

Ересек

Взрослый

09.30-11.00

 

Балалар

Детский

16.00-17.00

Ересек

Взрослый

17.00-18.30

 

9 телім  

Куйши Дина

 

31

 

Сопбекова Алмагуль Мынбаевна

 

Салиха  87788930454

 

                                 

 

 

 

 

204

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

     14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

   14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

     08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

 

10 телім

 

 

Куйши Дина

 

Жумабаева

23, 23/1, 23/2.

 

16/3

Рахмет Дана Бекежанқызы

 

 

Гулим 87470731453

 

 

 

 

205

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

.

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00 

Ересек

Взрослый

 14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 
 

11 телім  

Абылайхана

 

 

Жумабаева

16, 16/1, 18, 20,20а,20б, 22, 26,26/1

 

2,  12/1-цокольный

 

Умирбаева Газиза Макпалбаевна

 

Мейрамгуль

 87074247267

 

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

  08.00-09.00

 

.

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-09.00

Балалар

Детский

16.00-18.00 

Ересек

Взрослый

19.00-20.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый  

08.00-09.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 

Ересек

Взрослый

08.00-09.00

 

12 телім

Кажымукана

 

 

Жирентаева

22, 22/1,26

 

 

 

20/1, 22, 22/1

Танатова Назерке Сапарғалиқызы

 

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

09.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый 

 09.00-10.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00 Ересек

Взрослый

14.00-15.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-15.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00 

Ересек

Взрослый

18.00-19.00

 

 

13 телім

Абылай

  Хана

 

Жумабаева

 

 

Манаса

29/1,29/2

 

 

16/1

 

 

3/1,7

Бакубаева Гульбану

Аягановна

Гульшат 87028186123

205

Балалар

Детский

16.00-17.00

Ересек

Взрослый

18.30-20.00

Балалар

Детский

12.00-13.00

Ересек

Взрослый

14.30-16.00

Балалар

Детский

11.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-09.30

Балалар

Детский

11.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-09.30

Балалар

Детский

16.00-17.00

Ересек

Взрослый

18.30-20.00

 

14 телім

Абылайхана

 

 

 

Жумабаева

 

Куйши Дина

 

 

 

27/4, 28, 32/1, 32/2, 40 (детская деревня)

 

18/1

34

 

Умирбаева Газиза Макпалбаевна

 

 

Акерке 87058084611

 

 

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

206 каб

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый 

 18.00-20.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

  08.00-10.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый 

 08.00-10.00

 

 

206 каб

209 каб

221 каб

221 каб

 

 

15 телім

Куйши Дина

Абылай Хана

36,36/1,36/2,

36/3,38
 

39/1,41,41/1

41/2,43/1

Олжабай Нурайыш

 

Дания Сериковна  87784785371

 

 

Прием

по ул.

Ш.Кудай

берды

улы 28

 

08.00-12.00

16.00-20.00

 

12.00-16.00

16.00-20.00

 

12.00-16.00

 

 

 

16 телім

Жирентаева

 

 

Петрова

 

 

14, 16, 16/1

 

 

23/1

 

 

Капезов Темирлан Азаматұлы

 

 Мейрамгуль 87074247267

 

203

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый 

 18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый 

 18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый  

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

21телім 

Петрова

 

 

Жумабаева

28, 28/1,30, 30/1, 32, 32/1, 32/2

11

 

Калдарбеков Жалгасбек

 

Айман Аскербековна

 

87055961463

221

Балалар

Детский

10.00-12.0

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

 18.00-20.00

 

 

22 телім

Петрова

 

Жирентаева

23,26,26/1

 

4,4/1,10

Абильдаева Ултусын Бейсенбаевна

 

Айтолкын 87755327418

206

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

08.00-10.00

Ересек

Взрослый

10.00-12.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый 0

8.00-10.00

 

23

телім

Жумабаева

 

 

 

Кажмукана

1,3/1,5/1,5/2

 

 

 

28

Исабеков Тимур Суююндукович

 

209

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

09.00-10.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-19.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

09.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

09.00-10.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-19.00

 

 

 

24 телім

 

 

Абылайхана

 

 

 

 

 

 

24,25,25/1,

25/2,27/1

 

 

 

Айдана Айязбек

 

 

 

209

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

       

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

      

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

 08.00-10.00 

 

 

 

 

 

25 телім

Абылай-хана

33,36,37,39

 

 

Баулы Меруерт Муратовна

 

Бибигуль Куспековна 87786044898

 

 

203

 

Балалар

Детский

 12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

 16.00-18.00

 Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

 12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

Балалар

Детский

 10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

27

телім

 

Манаса

 

6,6/1,8,9,11/1

 

Жаманкулова Райхан Абусалимовна

Алмагуль

 87784372740

Кудай

берды

улы 28

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый  

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

 Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый 

 14.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый  

08.00-10.00

 

 
                         

 

 

 

График приема врачей на Июнь месяц 2024 год

Ф.И.О. сотрудника

Адреса

кабинет

понедельник

вторник

среда

четверг

пятница

17

Жанхожаева Айжамал Абдрахмановна  

 м/с Галия 87711802139 

м/с Лаура 87753255628     

 

Маяковского1,2,3,4,8,9,10.4А,5А,Чубары 1-10,Торекулулы 1-28,Екибастуз 1-27,Ащысай 1-8,Мехколонна 56,Аубакирова 1-25,Мусабаева 1-7.

204

16:00-18.00 дети

18.00-19.00 взрослые

 

12.00-14.00 дети

14.00-15.00 взрослые

 

10.00-12.00 дети

09.00-10.00

 

16.00-18.00 дети

18.00-19.00 взр.

10.00-12.00 дети

09.00-10.00 взр

19

Баймаханова Самал Оспаналиевна

Еркемай Садвокасовна

87475997650

1.Бирлик 1-32

2.В/ч 1-5

Акжол 118 стар),Альфараб194

4.Новостройка 54,54/1,Мусабаева 7/1 -15,Жабаева 23,46-100

208

08.00-10.00 взрослые

10.00-12.00

дети

16.00-18.00 дети

18.00-20.00

взрослые

16.00-18.00 дети

18.00-20.00 взрослые

 

12.00-14.00 ДЕТИ

14.00-18.00

взрослые

 

14.00-16.00 взрослые

12.00-14.00

дети

20

Оспанова Жанна Саденовна

 

м\с Диханбаева Асель

Аскаровна 87085296979

1.Акжар 1-25 2.Горького 1-17б, Кокжазык 1-18.Актасты 1-37/1,(Абая),Жабаева 21-45,Керегетас 15/1,16,16/1,18

203

12.00-14.00 дети

14.00-16.00

взрослый

10.00-12.00 дети

08.00-10.00

взрослый

12.00-14.00 ДЕТИ

14.00-16.00

взрослый

 

10.00-12.00 дети

08.00-10:00 взрослый

 

16.00-18.00 дети

18.00-20.00   взрослый

 

29

Жанхожаева Айжамал Абдрахмановна

   м/с Муса Акерке

     87752014348 

      

1.Иманак 1-28/1,29/1/2.Шалкар 2,4,6,8,10,12,14,16,18,20,20/1,22,24 .Косколь 1-6,.Орбулак 1-13Жабаева 1_12/2.Маяковского 5,6,7

204

16.00-18.00 дети

19.00-20.00

взрослый

12.00-14.00 дети

15.00-16.00 взрослый

 

10.00-12.00 дети

08.00-09.00 взрослый

16.00-18.00 дети

19.00-20.00 взрослый

 

10.00-12.00 дети

08.00-09.00 взрослый

 

 

 

Мамандандырылған көмек, зертханалық-диагностикалық зерттеу және әлеуметтік-психологиялық көмек бөлімшесінің Маусым айының жұмыс кестесі

График работы отделения лабораторной диагностики и специализированной помощи на Июнь  месяц

Аты-жөні/Ф.И.О.

Лауазымы

должность

Каб

Дүйсенбі

Понедельник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Сенбі

Суббота

КДЛ

Абдрахманова Бахытжан Ермекбаевна

Дәрігер

 

115

 

09.30-14.30

09.30-14.30

 

09.30-14.30

 

   09.30-14.30

09.30-14.30

 

УЗИ

Бануов Абдималик Барзуович

Дәрігер

120

14:00-19:00

14:00-19:00

14:00-19:00

14:00-19:00

14:00-19:00

 

КАРДИОЛОГ

Нұрмағанбетова Бақытжан Жауынбайқызы

Дәрігер

121

08:00 – 12:00 ересек

08:00-12:00 

ересек

08:00-12:00

ересек

08:00-12:00

ересек

 

 

КАРДИОЛОГ

Нұрмағанбетова Бақытжан Жауынбайқызы

Дәрігер

121

13:30-15:00

балалар

13:30-15:00

балалар

13:30-15:00

балалар

13:30-15:00

балалар

 

 

КАРДИОЛОГ

Абдулаев Арман Еркинұлы

Дәрігер

Кудайб. 28

08:00-16:00

ересек

08:00-16:00

ересек

08:00-16:00

ересек

08:00-16:00

ересек

08:00-16:00

ересек

 

ХИРУРГ

Нурушева Гаухар Келдыбаевна

Дәрігер

102

16.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

16.00-18.00

 

 

 

ХИРУРГ

Бануов Абдималик

Барзуович

Дәрігер

102

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

08:00-12:00

 

ПРОКТОЛОГ

Нурушева Гаухар Келдыбаевна

Дәрігер

102

 

 

 

 

15.00-18.00

 

Сосудистый хирург

Бекбосынов Асхат Жунусович

Дәрігер

103

 

17.00-20.00

 

17.00-20.00

 

 

Хирург детский

Мирзасалиев Хурриятжон

Балалар

дәрігері

103

  Прием  03,06,10,13,17,20,24,27 Июня c 16:30 – 19:30.

 

Ортопед -травматолог

Жолдыбаев Қанат Сүйеужанұлы

Ересек

Дәрігері

103

08.00-13.00

взрослый

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

 

Ортопед -травматолог

Жолдыбаев Қанат Сүйеужанұлы

Балалар

Дәрігері

103

13.30-17.00

детский

13.30-17.00

13.30-17.00

13.30-17.00

13.30-17.00

 

ОКУЛИСТ

Тулемис Саят Саматұлы

Дәрігер

118

14.00-16.00

балалар

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

 

ОКУЛИСТ

Тулемис Саят Саматұлы

Дәрігер

118

16.30-19.00

ересек

16.30-19.00

16.30-19.00

16.30-19.00

16.30-19.00

 

ОКУЛИСТ

Қылышбеков Еркебұлан Ерланұлы

Дәрігер

118

15.00-19.00

ересек

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

15.00-19.00

 

ОКУЛИСТ

Қылышбеков Еркебұлан Ерланұлы

Дәрігер

118

13.00-15.00

балалар

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

 

Маммолог

Жагипаров М.К.

Дәрігер

 

 Понедельник, вторник,четверг 17.00-19.00    ул.Ш.Кудайбердыулы 28                  

ОНКОЛОГ

Жагипаров М.К.

Дәрігер

 

Среда  17.00-19.00

Онколог

Тұрсын Әділказы Ғаниұлы

Дәрігер

Ш.К28

Понедельник,вторник,среда,четверг,пятница 13.00-17.00

Гематолог

САРХАНОВА АЙЗАТ ЗЕЙНОВНА

Дәрігер

227

 Прием по четвергам                                           11.00-15.00

 

ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГ ДЕТИ

Ашимханова Анара Закарияновна

Дәрігер

202

09.00-13.00

 

ДЕТИ

09.00-13.00

 

 

09.00-13.00

09.00-13.00

09.00-13.00

 

ОТОРИНОЛАРИНГОЛОГ ВЗРОСЛЫЙ

Ашимханова Анара Закарияновна

Дәрігер

202

14.00-16.00 Взрослый

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

14.00-16.00

 

Пульмонолог

Аргимбаева Сандугаш Рысбековна

Дәрігер

(40-ст)

 

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

08.00-10.00

 

Эндокринолог

Әбшүкір Ардақ

Сыздыққызы

Дәрігер

207

15.00-19.30

15.00-19.30

 15.00-19.30

15.00-19.30

15.00-19.30

 

Эндокринолог

Лавреньтева Ю.М.

Балалар

222

15.00-19.00

15.00-19.00

 

15.00-19.00

15.00-18.00

 

Невропатолог

Куанышева Гульнур Куанышевна

Балалар

 

222

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

 

08.00-13.00

 

Невропатолог

Төлегенова Айнұр Нұртайқызы

Дәрігер

227

14.00-17.00

 

14.00-17.00

 

14.00-17.00

 

ФГДС

Нурушева Гаухар Келдыбаевна

Дәрігер

Ш.К28

09.00-13.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-13.00

09.00-14.00

 

ФГДС

Боромбаев И.У.

Дәрі

К28

14.00-17.00

 

 

14.00-17.00

 

 

Инфекционист

взрослый

Искакова Гульнар Досболовна

Ересек

 

207

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

10.00-13.00

 

Инфекционист

 дети

Искакова Гульнар Досболовна

Балалар

207

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

 

 

ФТИЗИАТР

Голинка Ольга Николаевна

Ересек

Дәрігері

Ш.К. 28

09.00-13.00

 

 

 

 

 

ФТИЗИАТР

Кожаханова А.Е.

Балалар

 

 

14.30 – 17.00

13.30 – 16.30

 

 

 

УРОЛОГ

Мустафин К.Д.

Дәрігер

113

08:00-11:30

 08:00-11:30

08:00-11:30

08:00-11:30

08:00-11:30

 

УРОЛОГ

 Килибаев Б.К.

Дәрігер

102

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

 

ЭКГ кабинет

Дүйсен Карима Жаппаровна

мейіргер

219

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

 

Спирография

Дүйсен К.Ж.

 

219

17.00-18.00

17.00-18.00

17.00-18.00

17.00-18.00

17.00-18.00

 

Стоматолог

Юнусова Р. А.

 

223

14:30-19:00

14:30-19:00

14:30-19:00

14:30-19:00

14:30-19:00

 

Дерматолог

Нұрахмет Ардақ

Дәрігер

114

12.30-14.30 Взрослый

15.00-16.00 Взрослый

10.00-12.00 Взрослый

12.30-14.30

Взрослый

12.30-14.30 Детский

 

Гастроэнтеролог взрослый

Жунусова Зауре Кадировна

Дәрігер

Ш.Куд28

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

 

Ревматолог

Баулы Меруерт Муратовна

Дәрігер

114

09:30-12:00

ВЗР

13:00-16:00

ВЗР

09:30-12:00

ВЗР

12:00-16:00

ВЗР

 

 

Ревматолог

Баулы Меруерт Муратовна

Дәрігер

114

08:30-09:30 Детский

12:00-13:00

Детский

08:30-09:30

Детский

16:00-18:00

Детский

 

 

Кабинет флюорорафий и рентгена

Нургалиева Г.С.

Рентгенолог

дәрігері

215

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

 

Маммография

Баймухаметова А.Т.

Дәрігер

108

08.00-13.00

14.00-16.00

08.00-13.00

14.00-16.00

08.00-13.00

14.00-16.00

08.00-13.00

14.00-16.00

08.00-13.00

14.00-16.00

 

Кабинет флюорографий и рентгена

Баймухаметова А.Т.

Дәрігер

109

13.00-18.00

13.00-18.00

13.00-18.00

13.00-18.00

13.00-18.00