Дәрігерлердің жұмыс кестесі

 

1,2-  ЖТД бөлімінің 2020 жылғы наурыз айының жұмыс кестесі

 

            № телім

Көше атауы

Үй нөмері

Телім дәрігері,мейіргері

Лауазымы 

Каб

Дүйсенбі

Понедельник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Сенбі

суббота

 

1

телім бала дәрігер

 

Абылайхана

 

19, 19/1, 19/2, 19/3, 23, 25, 25/1, 25/2, 27/1, 27/4,

29/1, 29/2

Байжигит Майраш Байжигитовна

87028829727

Бала дәрігері

Детский врач

 

 

 

 

208

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

16.00-20.00

 

 

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

 

12.00-16.00

 

 

 

 

 

 

Султанбекова Кумысжан Ханапиевна

87016793992

Мейіргері

/

Медсестра

 

 2 
телім бала дәрігер

 

Абылайхана

37, 39, 39/1, 41,

41/1 ,41/2, 43/1

Жакыпбекова Раушан Омирбековна

87011580749

Бала дәрігері

/детский врач

 

 

 

 

208

 

16.00-20.00

 

 

 

12.00-16.00

 

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

08.00-12.00

 

 

 

 

 

 

 

 

Куйши Дина

36, 36/1, 36/2,

36/3, 38

Куатова Гульмира Шарипулловна

87477506820

Мейіргері

/

Медсестра

 

4 телім

 

 

Абылайхана

 

 

 

17,17,17/1 19, 19/1, 19/2, 19/3,23

Туганбаев Габид

Асанович

87759568859

 

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

210

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

 

Дарханбаева Гульжан Калдыбековна

877755011940

Мейіргері

/

Медсестра

 

5 телім

 

Жумабаева

5, 6, 10, 12, 12а, 14, 14/1, 16, 18

Закирова

 Айгуль

 Бердиевна

877786926467

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

203

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

Турсынбек Айдана Ериккызы

 

Мейіргері

/

 

 

6 телім

Куйши Дина

 

25, 25/1, 25/2, 27.

Арипбаев Нурлыбай Талибджанович

 

87711665691

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

 

205

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 Валиева

Жазира

87779520150

Уркимбаева Гулшат

87028186123

Мейіргері

/

Медсестра

 

7телім

 

Куйши Дина

 

30, 30/1.

Сутдибаева Айжан

Назарбаевна

 

Дәрігер

/

Врач

206

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

8 телім

Жумабаева

 

 

Петрова

7/1, 9, 9/1, 9/2, 16

 

25, 31/1

Сутдибаева Айжан

Назарбаевна

 

Дәрігер

/

Врач

 

 

206

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

 

 

Мукатаева Саяжан Карпыковна

87754141796

 

Доскара Сапаргуль

870817473312

Мейіргері

/

Медсестра

9 телім                 

Куйши Дина

 

31

 

Тукенова

Диана

Нурлановна  

87760015797

Дәрігер

/

Врач

207

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

Ешенбаева Балжан Жанибеккызы

77754710654

Ертисбаева Айнур

87073086504

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

10 телім

Куйши Дина

23, 23/1, 23/2.

Байзат

Сүндет Байзатұлы

87011895188

 

Дәрігер

Врач

 

205

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

 

 

Тастанбек Айтолқын Сәрсенбайқызы

87755327418

 

Мейіргері

/

Медсестра

 

11 телім                           

Абылайхана

 

 

Жумабаева

16, 16/1, 18, 20,20а,20б, 22, 26,26/1

2,  12/1-цокольный

Муханбетова Алтынкуль Сланбековна

87783685576

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

210

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

 

 

Атабай Жансая Әбдәліқызы

87021017203

Мейіргері

/

Медсестра

12 телім

Кажымукана

 

 

Жирентаева

22, 22/1,26

 

 

20/1, 22, 22/1.

Айдарова Гульжан Муратовна

Дәрігер

/

Врач

 

 

204

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

Ташмухамбетова

Айгуль Алимовна

87757926615

Мейіргері

/

Медсестра

 

13 телім

Абылайхана

 

Манаса

29/1, 29/2

 

3/1,

Шалкар Азамат Галымулы

87770413125

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

206

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

 

 

 

 

Абдилдаева Меруерт

87078900760

Мейіргері

/

Медсестра

 

14 телім

Абылайхана

 

 

 

Жумабаева

27/4, 28, 32/1, 32/2, 40 (детская деревня)

18/1

Кулубекова Фариза Сабитовна

 

Дәрігер

 

Врач

 

207

 

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

 

Сембаева Зара Акжановна

87025651878

Дуйсенбаева Таншолпан

87028722723

 

Мейіргері

/

Медсестра

 

16 телім                   

Жирентаева

 

 

Петрова

14, 16, 16/1

 

 

23/1

 

Аргимбаева

Сандугаш

Рыспековна

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

209

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

 

Рыстан Жанерке

87752188744

 

Мауленова Мейрамкуль

Изатуллаевна

Мейіргері

/

Медсестра

 

21

телім                   

Петрова

 

 

Жумабаева

28, 28/1,30, 30/1, 32, 32/1, 32/2

11

Усенова

 Жанар

Куанышевна

 

Дәрігер

/

Врач

 

 

206

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

0

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

Куканова Карлыгаш Омурсериковна

87788582800

Мейіргері

/

Медсестра

22 телім                   

Петрова

 

Жирентаева

23,26,26/1

 

4,4/1,10

Туганбаев Габид

Асанович

87759568859

 

Дәрігер

/

Врач

 

 

210

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

Шахобова

Улжалгас

87024823595

Айнабекова

Асель

Абаевна

87472382813

Мейіргері

/

Медсестра

 

23 телім                   

Жумабаева

 

 

Кажмукана

1,3/1,5/1,

5/2

 

28

Шейхов

 Шахин

 Фармана

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

204

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

 

 

 

Назарова

 Жанар Пахриддиновна

87750695805

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

24 телім                   

 

Абылайхана

 

24,25,25/1,

25/2,27/1

Тукенова

Диана

Нурлановна  

87760015797

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

204

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

Аккулиева Макпал Биболовна

87015470908

Мейіргері

/

Медсестра

 

25 телім                   

Абылай-хана

33,36,37,39

Сарбаева Алтынай Уйсинбаевна

Дәрігер

/

Врач

203

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

 

 

 

Шокубасова Бибигуль Куспековна

87786044898

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

28 телім                   

Жумабаева

16,16/1,16/2

16/3,16/4

Усенова

 Жанар

Куанышевна

 

 

Дәрігер

/

Врач

 

 

205

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

 

Балалар

Детский

16.00-18.00

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

10.00-12.00 Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

 

 

Уркимбаева Акмарал

87075239090

Мейіргері

/

 Медсестра

 

 

 

 

 

                     3-  ЖТД бөлімінің 2020 жылғы наурыз айының жұмыс кестес

 

            № телім

Көше атауы

Үй номері

Телім дәрігері,мейіргері

Лауазымы 

Каб

Дүйсенбі

Понедельник

Сейсенбі

Вторник

Сәрсенбі

Среда

Бейсенбі

Четверг

Жұма

Пятница

Сенбі

суббота

 

3

телім

 

Куйши Дина

 35,37,39,39/1

Айязбек Айдана

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

 

101

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

Балалар

Детский

10.00-12.00

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

 

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

Балалар

Детский

11.00-13.00

Ересек

Взрослый

09.00-11.00

 

 

 

 

Балалар

Детский

12.00-14.00

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

 

 

1-ші

 

Кадирбекова Менсулу Амангелдиевна
Накибова Аякуз Ниязалиевна

Мейіргері

/

Медсестра

 

 15
телім

Куйши Дина 36,36/1,36/2,36/3,38
 Абылай Хана 39/1,41,41/1,41/2,43/

 

Айязбек Айдана


Дәрігер

/

Врач

 

 

 

 

101

12.00-16.00

08.00-12.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

 

09.00-13.00

12.00-16.00

 

 

 

 

 

Тлеубергенова Дания Сериковна

Мейіргері

Медсестра

 

27 телім

 

 

Манаса

 6,6/1,8,9,11/1

 


Ельжасова 
Нурслу Курмахановна

Дәрігер

/

Врач

 

 

 

101

Балалар

Детский

16,00-18.00

 

Ересек

Взрослый

18.00-20.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

 

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

День здорового ребенка

09.00-13.00

Балалар

Детский

12.00-14.00

 

Ересек

Взрослый

14.00-16.00

Балалар

Детский

10.00-12.00

 

Ересек

Взрослый

08.00-10.00

 

2-ші

 

 

Таулкелова Динара Кабдуалиевна

Мейіргері

/

Медсестра

 

17телім

1.Маяковского 1,2,3,4,8,9,10,4а,5а
2. Торекулулы (Вокзальная) 1-28
4. Екибастуз 1-27
5. Ащысай 1-8
6. Мехколонна 56
7. Чубары 1-10

Жанхожаева Айжамал Абдрахмановна

Дәрігер

/

Врач

 

16.00-20.00

16.00-20.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

 

                                
Әскербек Әйгерім Асылбекқызы, 
Өміртай Ақбота Өміртайқызы

 

Мейіргері

/

Медсестра

18 телім

1. Керегетас 15/1,16,16/1,18
2. Мусабаева 1-15
3. Аубакирова 1-25
4. 101 разъезд 1-4
5. Жабаева 13-100

Жанхожаева Айжамал Абдрахмановна

Дәрігер

/

Врач

 

16.00-20.00

16.00-20.00

День здорового ребенка

08.00-12.00

12.00-16.00

08.00-12.00

 

3-ші

Матис Екатерина Борисовна

Мейіргері

/

Медсестра

19 телім

1. Бирлик1-31
2. В/часть  1- 5
3. Казгерстрой  96
4. Новостройка 54,54/1

 

Сырлыбай Сымбат Асылбайкызы

Дәрігер

/

Врач

 

12.00-16.00

12.00-16.00

День здорового ребенка

16.00-20.00

08.00-12.00

08.00-12.00

 

Ташимбет Үлдана Нуржанқызы

Мейіргері

/

Медсестра

20 телім

1. Акжар 1-25
2. Горького 1-17б
3. Кокжазык 1-18
4. Актасты 1-37/1(Абая)

Апашова  Сандугаш Токжанкызы

Дәрігер

/

Врач

 

09.00-13.00

09.00-13.00

День здорового ребенка

12.00-16.00

09.00-13.00

12.00-16.00

1-ші

Шахаб Жансая Артықбайқызы

Мейіргері

/

Медсестра

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Қонысбекова  Гүлсінай

Мейіргері

/

Медсестра

29 телім

1. Иманак 1-28/1
2. Шалкар 1-26
3. Косколь 1-6/1
4. Орбулак 1-12
5. Жабаева 1-12/2
6. Маяковского 5,6,7

Жаладдинов Шаймурат Шайхислямович

Дәрігер

/

Врач

 

12.00-16.00                   

12.00-16.00                           

08.00-12.00 

 

16.00-20.00

      

16.00-20.00

 

17,18,19,20,29

участки

 

Жумагулова Гульжан Бакытжановна

гинеколог

 

09.00-11.00-беременные

11.00-13.00-по гинекол.

09.00-11.00-беременные

11.00-13.00-по гинекол

09.00-11.00-беременные

11.00-13.00-по гинекол

09.00-11.00-беременные

11.00-13.00-по гинекол

09.00-11.00-беременные

11.00-13.00-по гинекол

 

 

 

Жумалина Жайнагуль Саматовна

акушерка

 

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

 

 

 

Апашова  Сандугаш Токжанкызы

УЗД дәрігері

 

Нет приема

14.00-15.30

09.00-11.30

14.00-15.30

09.00-11.30

 

 

 

Грицак Лидия Ивановна

УЗД дәрігері

 

14.00-17.00

09.00-14.00

Нет приема

09.00-14.00

14.00-17.00

 

 

 

 

Мамандандырылған көмек ,зертханалық-диагностикалық зерттеу және әлеуметтик-психологиялық көмек бөлімшесі наурыз айы 2020  жылғы  жұмыс кестесі  

 

 

№ телім

Аты-жөні

лауазымы

кабинет

дүйсенбі

сейсенбі

сәрсенбі

бейсенбі

жұма

сенбі

КДЛ

Абдрахманова

Бахытжан Ермекбаевна

Дәрігер

115

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

 

 

Тайтилиева Кульзипа Боранбаевна

 

лаборант

115

10.40.-18.00

10.40-18.00

10.40-18.00

10.40-18.00

10.40-18.00

1-ші

 

 

Сейтенова Дарига

Киканбаевна

лаборант

115

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

08.00-18.00

2-ші

 

Жокижанова Гульсум

 

лаборант

115

 

 

 

 

 

 

 

Карагизова Гаухар Сабитовна

 

лаборант

115

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

3-ші

 

Джаксылыкова

Марал

оператор

115

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

 

УЗИ

 

Аманжолова Роза

Зиядовна

оператор

 

 

 

113

14.00-19.00

 

 

 

14.00-19.00

 

 

 

14.00-19.00

 

 

 

14.00-19.00

 

 

 

 

 

14.00-19.00

 

 

 

1,2,4-ші

 

 

 

ЭХО КГ

 

Кырыкбаев Бахытжан

Тастанбекович

 

Дәрігер

113

 

3,5,6,10,11,13,17,20,27 наурыз 14.00-16.00 саг

 

УЗД

Курмангалиева Жанна

Советовна

 

Дәрігер

113

08.00-13.00

0800-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

 

УЗД

Апашова Сандугаш

Токжанкызы

Дәрігер

40-ст

 

14.30-15.30

09.00-11.30

14.00-15.30

09.00-11.30

 

УЗИ( молочная железа)

Галым Махабат

Сарбаевна

 

Дәрігер

113

 

                                 08.00-12.00-сенбі сайын

УЗИ сосудов

Абаева Айман Бекетовна

 

Дәрігер

113

16.00-19.00

 

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

 

 

УЗИ  ст.40-ая

Грицак Лидия

Ивановна

 

Дәрігер

Ст.40-ая

14.00-17.00

09.00-14.00

 

09.00-14.00

14.00-17.00

 

Кардиолог

Сулейменова Сауле

Какымовна

 

Дәрігер

211

еңбек демалысы

03.03.20-10.04.20

 

 

 

 

Отпуск 03.03.20-10.04.20

Кардиолог

Маломанова Назира

Тыиштыковна

Дәрігер

211

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

16.00-19.00

11.03.2020г

нет приема

Хирург

Жамбай Кийк Жамбаевич

 

Дәрігер

103

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

15.00-18.00

 

Хирург

Амангельді  Мирас Серікұлы

 

Дәрігер

103

08.00-15.30

08.00-15.30

08.00-15.30

08.00-15.30

08.00-15.30

3-ші

 

Ангиохирург

Бекбосын Асхат

Жунусович

 

қан тамырлар хирургі

102

18.00-20.00

 

18.00-20.00

 

17.30-19.30

 

Хирург детский

Нурмахан Акбота Затымбеккызы

Балалар дәрігері

102

2,3,10,11,13,16,17,19,20,31 с 14.00до 17.30

05.03.20; 06.03.20-прием с 09.00 до 12.30 ч

14.03.20- прием с 09.00 до 12.30 ч

 

ортопед-травматолог

детский

Байназаров Олжас Корганбекович

 

 

Балалар дәрігері

102

2,6,16,20,27,30,наурыз прием с 08.30-10.30 сағ

 

 

проктолог

Дюсембаев Дамир Нурланович

Дәрігер

222

Понедельник с 16.00 до 18.00 ч;

 вторник, четверг с 16.00 ч до 20.00ч

 

Травматолог

Шарденбаев Канат

Толебаевич

 

Ересек дәрігері

102

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

11.00-17.00

2-ші

Отоларинголог

 

Конырбаева Шынар Шоканаевна

Ересек дәрігері

202

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-1500

09.00-15.00

09.00-15.00

 

 

Байгуатова Алтынай Гамаровна

Мейіргер

202

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

1-ші

Окулист

Косбармакова Перизат

Ахметовна

Дәрігер

118

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

3-ші

Окулист

Косбармакова Перизат

Ахметовна

Балалар дәрігері

118

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

13.00-15.00

--------------

 

3-ші

 

Жусупова Гуляим

Зиятовна

Мейіргер

118

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

3-ші

Окулист детский

Оспанова Маржан Жолдасбаевна

Балалар дәрігері

118

15.00-18.00

15.00-18.00

    -------------

15.00-18.00

09.00-18.00

 

Маммолог

Жагипаров Мурат Каппасович

дәрігер

118

 

16.30-19.20

 

16.00-19.20

16.30-19.20

 

Онколог

Карагизов Ербол Болатжанович

 

дәрігер

121

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

18.00-20.00

-

 

Аккужинова Райхан

Сериковна

Мейіргер

 

104

13.00-20.00

13.00-20.00

13.00-20.00

13.00-20.00

13.00-20.00

 

Эндокринолог

 Аяганова Асия

Кутюрбаевна

дәрігер

214

12.00-15.30

 

08.00-11.30

 

12.00-15.30

 

08.00-11.30

 

12.00-15.30

 

 

 

 

Бекенова  Дамелі

 

Мейіргер

214

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

 

Эндокринолог

Хамзина Гульнара

Туяковна

 

дәрігер

214

08.00-11.30

15.00-18.30

08.00-11.30

15.00-18.30

08.00-11.30

 

Дерматолог

Мырзабекова Зарина Карбаевна

 

дәрігер

118

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

09.00-15.00

3-ші

Невропатолог

Балтабек Аяна Саяновна

 

дәрігер

222

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

09.00-14.00

2-ші

Невропатолог

Абеисов Амангельді Улгасирович

дәрігер

222

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

 

Невропатолог

 

 

Куанышева Гульнур Куанышевна

 

Балалар дәрігері

222

 

 

16.20-18.00-  (жұма, пятница)

09.00-15.00-    (сенбі,суббота)

Рентген бөлмесі

 

Фахрутдинов  Равиль

Рафхатович

 

Рентгенолог  дәрігері

109

8.00-13.45

8.00-13.45

8.00-13.45

8.00-13.45

8.00-13.45

 

 

Апенова Мархаба Тукеновна

Рентген лаборант

215

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

2-ші

Рентген бөлмесі

 

Жусупова Майра

Джапсырбаевна

 

Рентгенолог  дәрігері

109

08.00-13.45

08.00-13.45

08.00-13.45

08.00-13.45

08.00-13.45

4-ші

 

Жаксылыкова Ару

Бахытовна

Рентгенолог  дәрігері

109

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

 

 

Татин Ерлан Халельевич

 

Рентген лаборант

109

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

 

 

Рыспаева Орал Маликжановна

Рентген лаборант.

109

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

3-ші

 

Косбармакова Орынкуль

Рентген лаборант

109

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

08.00-13.40

3-ші

 

Курбанова Базаркуль Рахматуллаевна

 

Рентген лаборант

109

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

14.00-19.00

4-ая

Инфекционист

 

Медетова Коныр Жумахановна

87015189902.

дәрігер

119

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

08.00-14.00

4-ая

 

 

Дюсекеева Роза Сапаргалиевна

мейіргер

119

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

08.00-15.40

4-ая

Гастроэнтеролог

 

Назарова Акмарал Аманкосовна

 

дәрігер

118

14.30-17.30

14.30-17.30

14.30-17.30

14.30-17.30

14.30-17.30

 

Уролог

 

Ниязбаев Талгат Тулешевич

 

дәрігер

121

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

08.00-15.00

 

Терапевт (прием беременных)

Абдуаева Айжан

Аманкелеровна

 

дәрігер

222

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

08.00-12.00

3-ая

ЭКГ кабинеті

 

Диханбаева Каракоз Альмагамбетовна

мейіргер

219

08.00-17.30

08.00-17.30

08.00-17.30

08.00-17.30

08.00-17.30

4-я

Пульмонолог

Мукушева Жанат Газизовна

 

дәрігер

214

----------

--------------

-------------

08.00-12.30

08.00-12.30

 

ФГДС

Джанглышев Жангали Ергалиевич

 

дәрігер

40-ст.

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

 

ФГДС

Баймендина  Асия

Богенбаевна

мейіргер

40-ст.

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

8.00-11.00

 

Спирография

Баймендина Асия

Богенбаевна

 

мейіргер

40-ст.

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

12.00-15.00

 

Фтизиатр взрослый

Берденов Мирас

Талгатович

 

дәрігер

Кудай

Берд

улы 28

08.00-12.00

08.00-12.00

13.00-17.00

проф.день

------------

 

 

Саменова Айша

Максутовна

мейіргер

 

08.00-12.00

08.00-12.00

13.00-17.00

проф.день

------------

 

Фтизиатр

детский

Абдырахманова Кульзада

 Курамысовна

 

дәрігер

Кудай

Берды

улы28

 

14.00-18.00

_______

проф.день

14.00-18.00

------------

 

 

Байдалинова Зауреш

Мухамдиевна

 

мейіргер

 

14.00-18.00

_______

проф.день

14.00-18.00

-------------

 

Реабилитолог

Жандаев Жанат Кубайдоллаевич

дәрігер

116

_______

17.00-20.00

_______

17.00-20.00

________

09.00-12.00

массажист

Ауельбекова Ултуган Тулегеновна

мейіргер

114

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

физиокабинет

Ахметова Айнур Тулеутаевна

мейіргер

116

08.00-16.00

14.00-19.00

08.00-14.00

14.00-19.00

08.00-14.00

 

физиокабинет

Елюбаева Карашаш Шотановна

мейіргер

116

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

физиокабинет

Дюсенбина Зура Иватулловна

мейіргер

116

14.00-19.00

08.00-14.00

14.00-19.00

08.00-14.00

14.00-19.00

 

ЗОЖ

Наурызбаева Мадина Ермековна

дәрігер

012

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

08.00-17.00

4-ші

Әлеуметтік қызметкер

Мелдеш Бибінұр Ғаниқызы

Әлеуметтік қызметкер

223

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

Әлеуметтік қызметкер

Смагулова Айгуль Халыковна

Әлеуметтік қызметкер

223

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

Әлеуметтік қызметкер

Махметова Аруна

Әлеуметтік қызметкер

223

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

психолог

Курмангужина Гульнар Адильхановна

психолог

224

08.00-16.00

13.00-19.00

08.00-16.00

13.00-19.00

08.00-16.00

 

психолог

Аманова Айдана Кайраткалиевна

психолог

224

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

08.00-16.00

 

психолог

Куатбекова Зульфия Зейнулловна

психолог

224

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00

08.00-13.00